sabtnametell

چیزی تا برگزاری کنکور سراسری نمانده است و داوطلبانی که امید خودرا از پذیرفته شدن در کنکور سراسری 96 از دست داده اند, به دنبال ثبت نام بدون کنکور بدون آزمون دانشگاه پیام نور ساری مهر و بهمن 96 - 97 هستند. در این مقاله میخواهیم روش ثبت نام و شرکت در دانشگاه پیام نور ساری را توضیح دهیم.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور ساری

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور ساری مهر 96 معمولا همزمان با انتخاب ساریه کنکور سراسری میباشد.بنابر سالهای گذشته میتوان گفت دفترچه ثبت نام بدون کنکور پیام نور ساری برای مهر 96 در مرداد ماه به همراه دفترچه انتخاب ساریه کنکور سراسری منتشر میشود. اما امکان دارد این زمان تغییر کند.

همچنین ثبت نام بدون آزمون بهمن 96 هم, همزمان با تکمیل ظرفیت کنکور سراسری صورت میگیرد.

شرط پذیرش در ساریه های بدون آزمون پیام نور ساری

1. مهم ترین شرط پذیرش در این آزمون ها , معدل است. هر داوطلبی که معدل دیپلم و پیش دانشگاهی بالاتری داشته باشد, شانس پذیرش بیشتری نیز خواهد داشت.

2. یکی از شروط ثبت نام در این ساریه ها, داشتن مدرک پیش دانشگاهی میباشد. داوطلبین عزیزی که مدرک پیش دانشگاهی ندارند و یا در فنی حرفه ای درس خوانده اند نمیتوانند ثبت نام کنند.

3. دانشگاه پیام نور ساریه های کاردانی به کارشناسی یا کارشناسی ناپیوسته ندارد.

4. زمان ثبت نام در ساریه های  بدون کنکور همزمان با انتخاب ساریه کنکور سراسری میباشد اما احتمال تغییر این موضوع نیز وجود دارد. زیرا زمان ثبت نام دانشگاه های مختلف متفاوت است.

داوطلبینی که مدرک پیش دانشگاهی ندارند چگونه در بدون آزمون پیام نور شرکت کنند؟

نکته اصلی داوطلبینی هستند که مدرک پیش دانشگاهی ندارند یک راه اصلی وجود دارد برای افرادی که در ساریه های نظری تحصیل کرده اند آن هم ثبت نام در مدارس از راه دور و تحصیل از راه دور است. اما مشکل اصلی داوطلبینی است که فنی حرفه ای خوانده اند , این داوطلبین اگر مدرک فوق دیپلم داشته باشند میتوانند از آن مدرک به عنوان مدرک پیش دانشگاهی استفاده کنند و کارشناسی پیوسته بخوانند.

این روزها به راحتی میتوان در دانشگاه و ساریه دلخواهتان درس بخوانید و به اندازه گذشته سخت نیست اما برای اشتباه نکردن در این مسیر همراه بودن با یک مشاور مجرب بهترین کاری است که میتوانید انجام دهید. برای اطلاع از ثبت نام بدون کنکور بدون آزمون دانشگاه پیام نور ساری مهر و بهمن 96 - 97 با مشاورین صدای مشاور همراه باشید.

  " صدای مشاور "

   مشاوره دهنده تخصصی

  برای تماس با مشاورین ما تنها با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد با شماره 9099071611 تماس بگیرید

    تماس از 8 صبح تا 12 شب

      حتی ایام تعطیل

نوشتن سوالات

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

×
×