sabtnametell

زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی اهواز 95-96

 

 

مدارس‌ نمونه‌ به‌ آموزشگاههايي‌ اطلاق‌ مي‌شود كه‌ با گزينش‌ دانش‌ آموزان‌ مستعد و دعوت‌ از معلمان‌ كارآمد و تأمين‌ امكانات‌ مناسب‌ تر موجبات‌ ارتقاي‌ آموزشي‌ و پرورشي‌ دانش‌آموزان مناطق‌ محروم‌ را فراهم‌ مي‌آورد

ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم اهواز 96

ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 96

 

مدارس نمونه دولتی  بر اساس مصوبه شورای عالی آموزش ایجاد شده و دانش‌آموزانی که در این مدارس شرکت می‌کنند باید ضوابط خاصی داشته باشند. اولین شرط برای ثبت نام در این مدارس آزمون ورودی است که توسط استان‌ها برگزار می‌شود. دانش‌آموزانی که برای پایه هفتم شرکت می‌کنند حداقل معدل ۱۵ را دارا باشند،  با توجه به ظرفیت این مدارس تعداد افراد از بالاترین نمره قبولی انتخاب می‌شوند.

شما می توانید هم اکنون از سراسر کشور با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد با شماره 9099071611 تماس حاصل نمایید
حتی روزهای تعطیل

نحوه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی اهواز 96

داوطلبانی که در آزمون نمونه دولتی پایه ششم به هفتم و آزمون نمونه دولتی پایه نهم به دهم شرکت کرده اند میتوانند از طریق سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی از نتایج آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم و نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم اطلاع پیدا کرده و کارنامه آزمون نمونه دولتی را دریافت کنند. نتایج آزمون نمونه دولتی 96 پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی اعلام می شود. داوطلبان شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی در صورت اینکه در آزمون نمونه دولتی مردود شدند میتوانند از طریق سایت مدارس نمونه دولتی، نسبت به نتایج آزمون اعتراض کنند.

 

نوشتن سوالات

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

×
×