sabtnametell

زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی مشهد 95-96

 

 

آزمون نمونه دولتی 96 بصورت کشوری در همه استان ها برگزار می شود که همه داوطلبان شرکت کننده در آزمون نمونه دولتی باید در جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی حضور داشته باشند و پس از اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی 96،درصورت کسب نمره قبولی در آزمون نمونه دولتی میتوانند در مدارس نمونه دولتی ادامه تحصیل بدهند.داوطلبان شرکت در آزمون نمونه دولتی باید از منابع آزمون نمونه دولتی آگاهی یافته و با آمادگی مناسب در آزمون نمونه دولتی 96 شرکت کنند.

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی :


ثبت نام داوطلبان از روز چهار شنبه در مدارس محل تحصیل فعلی دانش آموزان انجام خواهد شد.

2-کارت ورود به جلسه سه روز قبل از برگزاری آزمون  در اختیار آن‌ها قرار می گیرد.

3-شرط شرکت در آزمون ورودی دبیرستان های نمونه دولتی دوره اول متوسطه ، کسب مقیاس خیلی خوب در تمام دروس یا کسب مقیاس خوب در یک درس و خیلی خوب در سایر دروس در نوبت‌های اول و دوم باشند
4-شرط شرکت در آزمون ورودی دبیرستان‌های نمونه دولتی  دوره دوم متوسطه کسب معدل کل حداقل 17می‌باشد.
5-آزمون ورودی دبیرستان‌های نمونه دولتی دوره‌های اول و دوم متوسطه صبح روز جمعه  در سراسر کشور به صورت همزمان برگزار خواهد شد.

 

 شما می توانید هم اکنون از سراسر کشور با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد با شماره 9099071611 تماس حاصل نمایید
حتی روزهای تعطیل

نحوه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 96

داوطلبانی که در آزمون نمونه دولتی پایه ششم به هفتم و آزمون نمونه دولتی پایه نهم به دهم شرکت کرده اند میتوانند از طریق سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی از نتایج آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم و نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم اطلاع پیدا کرده و کارنامه آزمون نمونه دولتی را دریافت کنند. نتایج آزمون نمونه دولتی 96 پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی اعلام می شود. داوطلبان شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی در صورت اینکه در آزمون نمونه دولتی مردود شدند میتوانند از طریق سایت مدارس نمونه دولتی، نسبت به نتایج آزمون اعتراض کنند.

نوشتن سوالات

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

×
×